„Cała chwała dla Jezusa” – śpiewniki dla Kenii

Do inicjatyw misyjnych Diakoni Misyjnej Ruchu Światło-Życie Archidiecezji Wrocławskiej związanych z ogłoszonym przez papieża Nadzwyczajnym Miesiącem Misyjnym dorzucamy naszą cegiełkę pod tytułem „All glory to Jesus”, czyli „Cała chwała dla Jezusa”.
To tytuł śpiewnika, który chcielibyśmy podarować szkołom, z którymi współpracuje Diakonia Misyjna Ruchu Światło Życie Archidiecezji Krakowskiej w Kenii. Jak możecie zobaczyć na zdjęciach, uczniów jest sporo, dlatego chcielibyśmy sfinansować przynajmniej 150 sztuk.
Ze środków członków wspólnoty On Jest i Fundacji On Jest sfinansowaliśmy już połowę – 75 śpiewników (jeden kosztuje tylko 8,- zł).
Zapraszamy członków Ruch Światło-Życie Archidiecezji Wrocławskiej do wspólnego zakupu reszty. Jak widać na zdjęciach, już pierwsze śpiewniki dotarły do Keni.

Przyznacie, że „Cała chwała dla Jezusa” za jedyne 8,- zł, to wyjątkowa promocja, dlatego nie zwlekajcie, zakup impulsywny w tym przypadku jest reakcją odpowiednią.
Kwotę 8,- zł (sugerujemy 10,- zł, co pokryje koszty ew. różnic kursowych) możecie przelać na konto: Stowarzyszenie Diakonia Ruchu Światło-Życie 52 1240 1574 1111 0010 9064 6190 z tytułem przelewu: śpiewniki Pokot.

  •  
  •  
  •