Diakonia Oaz Rekolekcyjnych zaprasza!

Diakonia Oaz Rekolekcyjnych zaprasza:

 

8 czerwca 2017r, na godz. 1900 do kościoła pw. Bożego Ciała we Wrocławiu na, gdzie wraz z Diecezjalną Diakonią Modlitwy będziemy się modlić za rekolekcje / posługujących / uczestników.  Czas ten rozpocznie się Eucharystią, a następnie będziemy się modlić innymi formami.

 

12 czerwca 2017 r. 1900  – Diecezjalna Oaza Matka. Rozpoczniemy Mszą Świętą, a po niej nastąpi Nabożeństwo Rozesłania. Kościół NMP na Piasku. W trakcie DOM nastąpi rozesłanie na rekolekcje. Organizatorów rekolekcji prosimy o przybycie z pieniędzmi na zakup teczki roku i świecy oazy (nie znamy jeszcze kwoty, na pewno poniżej 100 zł). Nawet, jeśli nie organizujecie w tym roku rekolekcji, dobrze, abyście tam byli. Serdecznie zapraszamy.

 

13-15 października 2017 r. Bardo Śląskie (Marianki). Podobnie jak w ubiegłym roku będziemy chcieli podziękować zespołom rekolekcyjnym posługującym na rekolekcjach, wręczając m.in. podziękowania i drobny upominek. Omówimy także zasoby DOR-u i zaplanujemy pracę na przyszły rok, wsłuchując się w oczekiwania. Będzie także okazja do porozmawiania z innymi diakoniami, które także zostaną zaproszone.

  •  
  •  
  •