Marcowe nowości wydawnictwa Żwiatło-Życie

Wydawnictwo Światło-Życie informuje o nowościach wydawniczych w marcu. Między innymi z okazji trwającego Roku Wiary ukazała się książeczka pt. Zaryzykować wiarę zawierająca homilie i konferencje ks. Franciszka Blachnickiego ukazujące, czym tak naprawdę jest wiara w życiu chrześcijanina, jak wiarą żyć, po czym poznać życie wiarą.
Zapraszamy do księgarni internetowej!

Z okazji trwającego Roku Wiary ukazała się książeczka pt. Zaryzykować wiarę zawierająca homilie i konferencje ks. Franciszka Blachnickiego ukazujące, czym tak naprawdę jest wiara w życiu chrześcijanina, jak wiarą żyć, po czym poznać życie wiarą. Ponieważ 24 marca będziemy obchodzić 92. urodziny ks. Blachnickiego, zapraszamy Państwa do skorzystania z promocji: w marcu książkę Zaryzykować wiarę w zestawie z pozycją Anny Wojtas pt. Apostoł żywego Kościoła ukazującą życie ks. Franciszka można nabyć już za 12 zł.

Ukazało się także szóste już wydanie Podręcznika KWC napisanego przez ks. F. Blachnickiego w 1979 r. Zawiera on zasadniczy program Krucjaty Wyzwolenia Człowieka i podstawowe metody działania. Rozdział II „Podręcznika” jest od pewnego czasu w każdym kolejnym wydaniu uzupełniany, bo sytuacja i zadania stale się zmieniają. Tym razem redakcja nowego wydania o wiele szerzej zaprezentowała mapę zagrożeń, posłużono się badaniami ze świata i z Europy – KWC przyjęła się bowiem nie tylko w Polsce.

Przeżywamy trzeci już tydzień Wielkiego Postu. Na ten czas pragniemy Państwu polecić szczególnie dwie pozycje ks. Blachnickiego: A z tej śmierci życie tryska i Noc w światło przemieniona – to teksty rozważające temat życiodajnej śmierci, konieczności ofiary, naśladowania Jezusa w dźwiganiu krzyża i umieraniu, aby wraz z Nim mieć udział w chwale Ojca.

Wszystkim odpowiedzialnym za przygotowanie w swoich parafiach liturgii Triduum Paschalnego polecamy komplet materiałów Podręcznik i Homilie na Triduum Paschalne oraz śpiewnik z Liturgią godzin na te najważniejsze dni roku – szczególnie dla parafii i grup pragnących w tych dniach wspólnie uroczyście ją celebrować.

  •  
  •  
  •