„Miłosierni jak Ojciec.” A tak było u Matki Miłosierdzia przy al. Brucknera.

Krótka fotograficzna relacja z wczorajszego Paschalnego Dnia Wspólnoty w Rejonie Wrocław Wschód. Fotografie wykonała Ela Sudół.

 

 

 

 

 

 

 

Tym razem gościliśmy w małej ale pięknej parafii w kościele pw. NMP Matki Miłosierdzia przy al. Brucknera.

W gościnnych progach witał nas sam proboszcz parafii ks. dr Jan Adamarczuk oraz prowadzący spotkanie Jola i Krzysiu Mikosowie. 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Z uwagi głównie na odbywające się w maju uroczystości I komunii Świętej ilość uczestników była wyraźnie mniejsza niż zwykle. Także program spotkania został ograniczony. Zaczęliśmy od Eucharystii z homilią w temacie roku „Miłosierni, jak Ojciec”, która wygłosił wikariusz tej parafii ks. Krzysztof.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Potem Ania i Benek zaprosili nas do naszej oazowej księgarenki, gdzie można było nabyć wiele ciekawych pozycji, zwłaszcza autorstwa naszego założyciela, ks. Franciszka.

 

 

 

 

 

 

W dalszym ciągu spotkania wysłuchaliśmy bardzo ciekawej konferencji ks. Jaśkiewicza.

Po jej zakończeniu wspólnie modliliśmy się wzywając Ducha Świętego, wielbiąc Pana i dziękując Mu za wszystkie Jego dzieła w naszym Ruchu, naszych wspólnotach, naszych rodzinach. I jak zwykle na zakończenie krótkie ale wspaniałe przeżycie agapy i radowanie się z braćmi i siostrami z naszego rejonu.

Szkoda, że Ciebie tam nie było 🙂

Mieczysław Kobierski

  •  
  •  
  •