Rekolekcje I st. w Kenii? Ty zdecydujesz

Magda i Przemek Skibińscy z DK z naszej Archidiecezji z proszą o wsparcie dzieła rekolekcji oazowych I st. w Kenii, które chcą zorganizować. Każda złotówka się liczy!

Drodzy bracia i siostry w Panu!

Zebraliśmy już bardzo dużo różańców, które zabierzemy ze sobą na wolontariat misyjny do Kenii. Dziękujemy wszystkim za otwarcie swoich serc. Jak wszyscy wiemy Afryka jest najbiedniejszym kontynentem, ale jednocześnie to właśnie tam przybywa najwięcej katolików na świecie. W czasie naszego wolontariatu pragniemy dać osobom, które dwie oazowe wolontariuszki formowały w ciągu tego roku, możliwość poznania charyzmatu Ruchu Światło-Życie przez organizację rekolekcji oazowych I stopnia oraz kilku krótszych sesji w Kenii. Dla przeciętnego Kenijczyka koszt wyjazdu na oazę jest nie do udźwignięcia. Dlatego bardzo prosimy o wsparcie finansowe tego dzieła według swoich możliwości. Każda złotówka się liczy. Wpłaty te można odliczać od podatku do wysokości aż 6% uzyskanego dochodu jako darowizny przeznaczone na cele kultu religijnego.

Koszt rekolekcji dla 45 osób określiliśmy na 11000 zł. Jak na warunki polskie kwota 245 zł za oazę jest bardzo niska, ale na warunki kenijskie nie do udźwignięcia. Do tej pory z różnych źródeł udało nam się pozyskać na ten cel 6800 zł. Brakuje więc jeszcze 4200 zł.

Serdecznie prosimy Was o hojne wsparcie tych rekolekcji, aby przez nasz Ruch Ewangelia mogła być rzeczywiście głoszona aż po krańce ziemi.

Wpłat można dokonywać na konto Diakonii Misyjnej:

94 1560 1111 2107 0220 1803 0007
Stowarzyszenie Diakonia Ruchu Światło-Życie
ul. Blachnickiego 2
34-450 Krościenko
przelew tytułem: Darowizna na cele religijne – rekolekcje Kenia

 

Jednocześnie polecamy się nieustannie Waszej modlitwie.

Magdalena i Przemysław Skibińscy, DK Wrocław

  •  
  •  
  •