Warsztaty szkoleniowe poświęcone Festiwalowi Nadziei

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!!!

Bardzo zachęcam do udziału w Festiwalu Nadziei, a szczególnie do posługi ewangelizacyjnej podczas tego wydarzenia,  które będzie miało miejsce w Warszawie 14-15 czerwca br. Jesteśmy zachęceni przez ks. Romana Trzcińskiego podczas rekolekcji dla Ruchów i Stowarzyszeń, które odbywały się w naszej archidiecezji. Czekaja na nas inni katolicy, szukający Boga.

Zapraszam na warsztaty szkoleniowe do tego wydarzenia, jest to konieczne, aby dołączyć do animatorów. Jeśli będzie potrzeba to zorganizujemy jeszcze jedno szkolenie.

Najbliższe szkolenie będzie 22 marca w klasztorze OO. Dominikanów. Poniżej plan spotkania i zaproszenia od Zespołu Nowej Ewangelizacji przy KEP oraz organizatorów szkolenia:

„Drodzy współpracownicy w dziele Nowej Ewangelizacji (https://nowaewangelizacja.org/)

Wraz z kard. Kazimierzem Nyczem – Metropolitą Warszawskim, zwracamy się do wszystkich środowisk ewangelizacyjnych w Polsce z prośbą o pomoc w zorganizowaniu posługi ewangelizacyjnej na Festiwalu Nadziei, który odbędzie się w Warszawie w dniach 14-15 czerwca 2014r.”

ks. Artur Godnarski

Koordynacja Odnowy w Duchu Świętym Archidiecezji Wrocławskiej zaprasza 22 marca 2014 na szkolenie poświęcone Festiwalowi Nadziei.

Nasz udział i zaangażowanie jest podyktowane podjętą współpracą kardynała Kazimierza Nycza i reprezentującego Kościół Katolicki ks. Romana Trzcińskiego z Franklinem Grahamem, który jest prezesem i dyrektorem generalnym Stowarzyszenia Ewangelizacyjnego Billy’ego Grahama oraz międzynarodowej chrześcijańskiej organizacji humanitarnej i ewangelizacyjnej Samaritan’s Purse (http://festiwalnadziei.org/).

Miejsce spotkania: klasztor OO. Dominikanów

10.00 – Przywitanie

10.05 – Idea Festiwalu Nadziei

10.30 – Metodologia Festiwalu Nadziei

11.15 – Przerwa

11.45 – Nasze zaangażowanie w Festiwal Nadziei

12.30 – Program formacyjny „Chrześcijańskie Życie i Świadectwo”

13.45 – Zakończenie

Artur Skowron (Wspólnota Galilea)

Ks. Grzegorz Michalski

  •  
  •  
  •