Oaza Rekolekcyjna Animatorów Ewangelizacji 1 st.

Zapraszamy na ORAE 1 st. (Oazowiczu Ruszaj Aby Ewangelizować). W Ruchu Światło-Życie przeżywamy rok formacyjny pod hasłem „Miłosierni jak Ojciec.” To, co stanowi istotę miłosierdzia, to doprowadzenie człowieka do spotkanie z Jezusem, który, jak napisał Ojciec św. Franciszek, „jest odbiciem miłosierdzia Ojca.” Ks. Blachnicki powiedział: “Chrześcijanina, który nie świadczy, trudno w ogóle nazwać chrześcijaninem”. Nieustannie odkrywamy w naszym Ruchu prawdę, że jest on ruchem ewangelizacyjnym i że każdy powinien być gotowy do dawania świadectwa – dzielenia się przeżywaną Ewangelią.

ORAE jest rekolekcjami, podczas których przez modlitwę, katechezy formacyjne, warsztaty, nabożeństwa ewangelizacyjne i praktyczne wykorzystanie poznanej wiedzy oraz metod postaramy się odpowiedzieć na pytania:

Czym jest ewangelizacja? Dlaczego jest tak istotna? Jak rozmawiać o Chrystusie w domu, szkole, pracy, autobusie, na ulicy? Czym różni się dzielenie swoją wiarą od nawracania na siłę?  Myślisz, że ewangelizacja nie jest dla Ciebie?

Przez modlitwę, katechezy formacyjne, warsztaty, nabożeństwa ewangelizacyjne i praktyczne wykorzystanie poznanej wiedzy i metod można nauczyć się ewangelizacji indywidualnej.

Dla kogo?
Dla każdej osoby przynajmniej po ONŻ 1 lub OR 1

Kiedy?
15-19 lutego 2017 r.

Gdzie?
Niemcza

Za ile?
230 zł (dojazd we własnym zakresie)

Więcej informacji: ks. Grzegorz Michalski-  mail:  grzesmich@gmail.com, tel . 668307855

Zapisy przez formularz

  •  
  •  
  •