Ogień dwóch serc – całonocne czuwanie przed Najświętszym Sakramentem

Któż jak Bóg!

Bracia i Siostry z wrocławskich Wspólnot! Już za kilka dni, w nocy 3-4 września, z I piątku na I sobotę miesiąca, odbędzie się kolejne całonocne czuwanie przed Najświętszym Sakramentem „Ogień Dwóch Serc”, w którym udział wezmą katolickie wspólnoty archidiecezji wrocławskiej.

Tym razem spotykamy się w kościele pw. św. Michała Archanioła przy ulicy Prusa 78. Rozpoczniemy Eucharystią o godz. 18:00, po której odbędzie się nabożeństwo ewangelizacyjne, a następnie będziemy przez całą noc trwać na modlitwie i uwielbieniu przed Najświętszym Sakramentem. Zakończymy modlitwą różańcową o godz. 6:00 rano i Eucharystią poranną o godz. 7:00.

Podczas nocy uwielbienia nie zabraknie modlitwy w intencji parafii pw. św Michała Archanioła, ale także archidiecezji, miasta, jego mieszkańców i władz, w intencji Polski i świata. To będzie noc zbliżania się do płonących miłością Serc – Najświętszego Serca Jezusa i Niepokalanego Serca Maryi.

Zapraszamy wszystkich do udziału w tym wydarzeniu i cieszymy się, że jest coraz więcej wspólnot włączających się w dzieło „Ogień Dwóch Serc”, będące przygotowaniem do V weekendu ewangelizacyjnego „Ochrzczeni Ogniem”.

Więcej o wydarzeniu: Facebook

Najświętsze Serce Jezusa, przyjdź Królestwo Twoje! Niepokalane Serce Maryi módl się za nami!

Karmelita Bosy o. Krzysztof Piskorz od Miłosierdzia Bożego OCD „Katolicy na ulicy”, organizatorzy „Ognia Dwóch Serc” i V edycji „Ochrzczeni Ogniem”

https://ochrzczeniogniem.org/iv-weekend-ewangelizacyjny-ochrzczeni-ogniem-2/

Nasz Ruch angażuje się tym razem aż dwojako:

  • nabożeństwo ewangelizacyjne w godzinach 1900-2000 poprowadzi diakonia ewangelizacji,
  • modlitwę w godzinach 2100-2200 poprowadzi diakonia modlitwy.
  •  
  •  
  •