Wydawnictwo Światło-Życie – promocja na Kongregacji

Zbliża się kolejna Kongregacja Odpowiedzialnych Ruchu Światło-Życie. Jak co roku będzie na niej obecne także Wydawnictwo Światło-Życie z książkami, obrazkami, które przygotowało specjalną promocję.

Kolejny już raz pragniemy zamierzających wziąć udział w Kongregacji i przy okazji dokonać większych zakupów książkowych zachęcić, by złożyli wcześniej zamówienie na konkretne pozycje (mailowo: wydawnictwo@wydawnictwo-oaza.pl lub telefonicznie: 12 425 30 88).

Ułatwi to pracę nam, a Wam także oszczędzi czas: zapakowane paczki będą na Was czekały przy naszym stoliku, wszystkich odbierających paczki obsługujemy poza kolejnością. Zapłacić za zamówione książki można gotówką na Kongregacji lub wcześniej przelewem na konto (numer konta wydawniczego można znaleźć na naszej stronie w zakładce „kontakt”).

Z okazji Kongregacji przygotowaliśmy także specjalną promocję.

Bądźcie Kościołem, to książka dedykowana Janowi Pawłowi II w 25. rocznicę pontyfikatu i 30. rocznicę zawierzenia Ruchu Światło-Życie Niepokalanej Matce Kościoła (książka została wydana w 2003 roku). Znajdziemy tu liczne czarno-białe i kolorowe zdjęcia oraz przede wszystkim słowa polskiego papieża (a wcześniej krakowskiego metropolity) adresowane do Ruchu Światło-Życie. Pozycja w twardej oprawie, wydana na kredowym papierze, może być ciekawym prezentem dla diakonii na koniec oazy.

Cena detaliczna książki wynosi 22 zł. Jednakże wszyscy, którzy zamówią książkę (dowolną ilość) przed Kongregacją, dokonają przedpłaty na konto Wydawnictwa, a następnie odbiorą gotową paczkę w czasie Kongregacji, mogą zakupić ją w promocyjnej cenie 13 zł za egzemplarz. Osoby, które zamówią książkę wcześniej, jednakże zdecydują się na zapłatę gotówkową na Kongregacji, mogą kupić tę książkę w cenie 15 zł za egzemplarz.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego wydawnictwa:

wydawnictwo-oaza.pl

  •  
  •  
  •