XLI Kongregacja Odpowiedzialnych- nowe zasady zapisów i uczestniczenia

Szybkimi krokami zbliża się Kongregacja Odpowiedzialnych Ruchu Światło-Życie. Osoby pragnące w niej uczestniczyć proszone są o zgłoszenie tego faktu do sekretariatu moderatora diecezjalnego (sekretariat@wroclaw.oaza.pl). Moderator diecezjalny jest zobowiązany zgłosić listę uczestników, które deleguje z diecezji drogą mailową. I będzie to robione od razu, partiami po zgłoszeniu się chętnych osób. Tak więc będzie można od razu rejestrować się przez internet na stronie www.oaza.pl/KO2016   i wybrać określone miejsce i zarezerwować je (analogicznie jak przy internetowej rezerwacji miejsc w kinie). Nie będzie w tym roku papierowych zaproszeń, z którymi zwykle zgłaszaliśmy się do recepcji w Częstochowie.

Więcej szczegółów wcześniejszej rejestracji przez internet, przez co uniknie się kolejek do rejestracji w Częstochowie, podano w komunikacie Moderatora Generalnego: http://www.oaza.pl/komunikat-moderatora-generalnego-nr-3-20152016/ . Jest też możliwość tradycyjnej rejestracji w Częstochowie, ale osoby zgłaszające się będą weryfikowane na podstawie listy zgłoszonej przez moderatora diecezjalnego.

Nasza diecezja otrzymała 60 miejsc i tyle osób możemy zgłosić. O umieszczeniu na liście będzie decydowała kolejność zgłoszeń. Jeśli ktoś z jakiś powodów będzie chciał wycofać się z uczestniczenia w Kongregacji proszony jest o natychmiastową informację.

W sprawach związanych z KO, także w razie pytań, czy wątpliwości kontaktujemy się jedynie przez podanego już wyżej maila: sekretariat@wroclaw.oaza.pl.

  •  
  •  
  •