A co by było gdyby… – Domowy Kościół zaprasza

Nasza wspólnota rejonowa Domowego Kościoła co roku angażuje się w organizację odpustu  przypadającego w niedzielę Chrystusa Króla nie tylko poprzez przygotowanie celebracji liturgicznych, ale też dzięki otwartości naszego Księdza Proboszcza (będącego równocześnie naszym moderatorem) możemy wykorzystać ten czas na spotkanie z parafianami, a szczególnie z małżeństwami i rodzinami organizując dla nich poczęstunek: ciasto, kawę, herbatę czy zapraszając na dobry film chrześcijański.

To właśnie projekcje tych filmów wzbudziły w nas pragnienie, aby nakręcić spot reklamujący Wspólnotę Domowego Kościoła, który zostanie wyświetlony w ramach odpustu parafialnego z okazji Uroczystości Chrystusa Króla, zapraszając jednocześnie małżeństwa z parafii do bliższego poznania i nawiązania relacji z Jezusem.

Miał być „zwykły” film, kamera, kilka scen wg bliżej nieznanego scenariusza, montaż i już… takie wyobrażenia mieliśmy, kiedy zrodził się pomysł. We Wspólnocie mamy jednak cudowne, uzdolnione dzieciaki, osoby o niesamowitych talentach i otwartych sympatyków – członków zaprzyjaźnionych wspólnot. I w czasie tych kilku minut „zwykły” film stał się profesjonalnym z scenariuszem, właściwą scenografią, oświetleniem, nagraniem i montażem, a krótkie sceny nieraz były kręcone przez kilka godzin. Za ten czas, zaangażowanie, otwartość, uśmiech, radość z chwil spędzonych razem wszystkim bohaterom filmu i całej ekipie serdecznie dziękujemy. Niech Bóg  Wam to wynagrodzi.

Efekt zobaczcie sami.

A co by było gdyby… – Domowy Kościół zaprasza

Z Panem Bogiem

Aneta i Andrzej Miażdżyk – Para rejonowa VII rejonu we Wrocławiu

  •  
  •  
  •