Chcę studenta na oazie!

Poniżej apel studentów o pomoc finansową. Jeśli w tym roku nie jedziesz na rekolekcje (np. DK), możesz owocnie wykorzystać swój fundusz rekolekcyjny.

Akademicka Oaza działająca w SDA MOST organizuje – po raz pierwszy – rekolekcje oazowe dla studentów. Dla wielu z nich decyzja o wyjeździe na Oazę oznacza nie tylko brak możliwości podjęcia pracy czy praktyk zawodowych w tym czasie, ale również niemały wydatek. Stąd prośba skierowana do Was, ludzi o wielkim sercu, członków Ruchu i osób z nim zaprzyjaźnionych, o pomoc, choćby najmniejszą. Wsparcie finansowe może umożliwić wyjazd wahającym się – ten, kto nie doświadczył rekolekcyjnego czasu, jeszcze nie wie, że warto zaryzykować wakacyjny czas i pojechać!

Wspólnota zapewnia o modlitwie za wszystkich Ofiarodawców, zwłaszcza podczas rekolekcji!Ofiary można kierować na konto: 25 1240 1574 1111 0010 9064 8325STOWARZYSZENIE DIAKONIA RUCHU ŚWIATŁO-ŻYCIEul. ks. Franciszka Blachnickiego 234-450 Krościenko n. DunajcemTytułem: „Rekolekcyjne wsparcie studentów 2020”

  •  
  •  
  •