Dzień Wspólnoty Diakonii Diecezjalnych (DWDD)

Szczęść Boże!

Zbliża się Dzień Wspólnoty Diakonii Diecezjalnych, na który serdecznie zapraszamy wszystkich odpowiedzialnych w diecezjach oraz członków diakonii diecezjalnych. Zaproście zwłaszcza tych, którzy jeszcze nie brali udziału w DWDD. Ucieszmy się sobą we Wspólnocie!

Spotkamy się 25 marca 2023 r. podobnie jak ostatnio w Rybniku – Chwałowicach przy parafii św. Teresy od Dzieciątka Jezus, ul. Działkowców 1 (parking znajduje się przy kościele, natomiast Dom Parafialny jest za kościołem).

Ze względów organizacyjnych prosimy o zapisanie się do wtorku 21.03. Małżonków wybierających się wspólnie na DWDD prosimy o uzupełnienie 2 formularzy: dla męża i żony (będzie łatwiej nas zliczyć). Jeśli przyjadą z Wami Pociechy, to proszę o bezpośredni kontakt ze mną.

Szczegółowy plan spotkania i materiały wyślemy wkrótce. Godziny rozpoczęcia i zakończenia DWDD nie powinny ulec zmianie :).

Ofiara na DWDD jest taka jak w poprzednich latach, czyli 80zł (w tym wyżywienie, ofiara za korzystanie z Domu Parafialnego, itp.).

Bardzo prosimy także o przekazanie zaproszenia odpowiedzialnym za poszczególne diakonie. Wiadomość otrzymują osoby, które zgłosiły swoje uczestnictwo w ostatnich kilku DWDD. Prosimy Was o przesłanie tego zaproszenia dalej do osób, które mogą być zainteresowane.

Trzymajcie się z Bogiem!

ks. Ryszard Piętka
moderator filii śląskiej