Nabór do Szkoły Animatora 2016-2018

zycie-moze-miec-zrodlo-tylko-w-milosciJesteś po II stopniu Oazy Nowego Życia? Prowadzisz mała grupę lub przygotowujesz się do tej posługi?
Chcesz lepiej poznać duchowość Ruchu Światło-Życie i wizję oazy nakreśloną przez jej założyciela ks. Franciszka Blachnickiego? Pragniesz by Twoja posługa była coraz bardziej bezinteresownym darem z samego siebie?

Jeżeli tak, zapraszamy Cię na dwuletnią Szkołę Animatora prowadzoną przez  Diecezjalną Diakonię Formacji Diakonii. Na szkołę składa się dziesięć sesji, których treści koncentrują się wokół tzw. Wielkich Charyzmatów Ruchu Światło-Życie.

Kolejne spotkania stanowią okazję do:

– pogłębiania relacji z Panem,

– zdobycia wiedzy o duchowości Ruchu Światło-Życie,

– uzyskania kompetencji pedagogicznych niezbędnych animatorowi do pracy w małej grupie,

– przećwiczenia nabytych umiejętności podczas zajęć warsztatowych,

– zbudowania trwałych więzi z innymi animatorami w diecezji.

Jeżeli jesteś zainteresowany, wyślij zgłoszenie na adres poczty elektronicznej dfdwroclaw@gmail.com tytułując wiadomość „Nabór do Szkoły Animatora 2016”, w treści wpisując swoje imię, nazwisko, adres e-mail, etap formacji, parafię oraz wspólnotę. W odpowiedzi otrzymasz więcej szczegółowych informacji.

Jeżeli jesteś moderatorem/odpowiedzialnym za wspólnotę, prosimy, przekaż wiadomość o naborze do Szkoły Animatora na waszym spotkaniu i zachęć do udziału w niej.

Przypominamy, że warunkiem uczestnictwa w Szkole Animatora jest przeżycie Oazy Nowego Życia II st.

Termin zapisów upływa 12 listopada 2016 r. Pierwsze wspólne spotkanie dla poprzedniego i nowego rocznika Szkoły Animatora planowane jest na 19 listopada 2016 r.

Z uwagi na koszty organizacyjne, Diakonia Formacji Diakonii zastrzega, że w razie niewielkiej ilości zgłoszeń szkoła może nie rozpocząć się w tym roku. Jeżeli zaistnieje konieczność odwołania szkoły – zapisani nowi uczestnicy zostaną mailowe poinformowani o tym fakcie.

 

Moderator Diecezjalny Ks. Grzegorz Michalski wraz z Diecezjalną Diakonią Formacji Diakonii

  •  
  •  
  •