Pilnie potrzebni współpracownicy nowej ewangelizacji

W porozumieniu z Krajowym Biurem Organizacyjnym ŚDM Ruch Światło-Życie włącza się w duchowe przygotowanie polskiej młodzieży do przyszłorocznego spotkania młodych z całego świata. Każdy z nas może zaprosić kogoś, by podzielił się swoim świadectwem spotkania i życia z Chrystusem.Co możesz zrobić? – zobacz poniżej.

Poniższą zachętę ślę na prośbę ks. Marka Sędka, moderatora generalnego Ruchu Światło-Życie.Bardzo nam zależy, by dotarła ona do jak największej liczby osób – liderów wspólnot, zwłaszcza młodzieżowych.Akcja koordynowana jest przez Ruch Światło-Życie, ale ucieszymy się, gdy wyjdzie poza jego ramy.Serdecznie pozdrawiamAnna NowakSekretariat Moderatora Generalnego

Poszukujemy współpracowników dzieła ewangelizacji

W porozumieniu z Krajowym Biurem Organizacyjnym ŚDM Ruch Światło-Życie włącza się w duchowe przygotowanie polskiej młodzieży do przyszłorocznego spotkania młodych z całego świata.Chcemy wykorzystać różne środki, by Dobra Nowina dotarła wszędzie, dlatego zapraszamy do współpracy wszystkie osoby otwarte na tchnienie Ducha, twórcze i pomysłowe. Możemy wykorzystać Internet, by nie wychodząc z domu, podzielić się pomysłami bądź gotowymi scenariuszami spotkań i akcji ewangelizacyjnych.Światowe Dni Młodzieży mogą być kołem zamachowym dla naszych wspólnot, jeśli tylko nie prześpimy czasu przygotowań.Każdy z nas może zaprosić kogoś, by podzielił się swoim świadectwem spotkania i życia z Chrystusem.Co możesz zrobić?

  1. Kliknij poniższy link i zarejestruj się:

https://attendee.gotowebinar.com/register/1511099881816206593 (jeśli link nie działa, przekopiuj adres w okienko przeglądarki)

  1. Wyślij zaproszenie do rejestracji wszystkim znajomym z Twojej wspólnoty.

Do zobaczenia na konferencji – już 4 listopada br. o godzinie 20.00.

  •  
  •  
  •