Po rekolekcjach w Brzegu Dolnym

   W Brzegu Dolnym w parafii p.w. Chrystusa Króla w dniach 15.12-18.12.2012 r. odbyły się rekolekcje ewangelizacyjne. Pierwszy dzień to odkrywanie Bożej Miłości. Poprzez Słowo Boże na adoracji odkrywaliśmy indywidualną Miłość Boga do każdego człowieka. 

O doświadczeniu Miłości Bożej świadczyli Ewa i Andrzej Małolepsi. Drugiego dnia odkrywaliśmy, dlaczego nie doświadczamy tej miłości. Wzywaliśmy Ducha Świętego by pomógł nam zobaczyć nasze grzechy i by uzdolnił nas do wyznania ich w sakramencie pokuty. Świadectwo wyzwolenia z grzechów złożyła Małgosia Przybyła. Kolejny dzień to odkrywanie dobrej nowiny – Jezus, który przyszedł na ziemię by mnie zbawić. Świadectwo złożył Marcin. W niedzielę każdy z nas podejmował decyzję czy zawierzyć Jezusowi, czy powierzyć mu swoje życie. Wiele osób otworzyło się i powiedziało Jezusowi – tak. Dla wielu było to bardzo mocno doświadczenie, które uwidoczniło się wzruszeniem. 
    Każdego dnia wspólnoty tej parafii zadbały także o nasze ciała – za co serdecznie dziękujemy. Czuliśmy się u Was jak u siebie. Dziękujemy za Waszą otwartość, radość, za przyjęcie nas.

Kasia GronowiczŚwiadectwa osób uczestniczących w rekolekcjach:

Więcej zdjeć w galerii
 Wyjazd na rekolekcje do Brzegu Dolnego Ksiądz Grzegorz Michalski na rekolekcjach

  •  
  •  
  •