Prośba Diakonii Oaz Rekolekcyjnych

Diecezjalna Diakonia Oaz Rekolekcyjnych zgłasza się z prośbą do wszystkich odpowiedzialnych, szczególnie moderatorów i animatorów tegorocznych oaz.

Prosimy, by moderatorzy i animatorzy, którzy otrzymali nowe materiały studyjne (np. II stopnia) przesyłali swoje uwagi do ks. Jerzego Żytowieckiego, e-mail: zyto1952@o2.pl (ew. kontakt: tel. 734 156 555) lub do Diakonii Komunikowania Społecznego (redakcja@wroclaw.oaza.pl).

Prosimy również wszystkich organizatorów tegorocznych rekolekcji o przesłanie do nas kilku podstawowych danych dotyczących ośrodków, z których korzystaliście: dokładny adres, e-mail i inne namiary na osobę odpowiedzialną za ten ośrodek, krótki opis warunków, w tym ilość pokoi, sale, kaplice itp., można dołączyć zdjęcia

.Na zasadzie pierwszeństwa macie prawo już poinformować, w którym okresie będziecie z niego korzystać, a jakie terminy są wolne. Od dłuższego czasu pragniemy zrobić bazę takich ośrodków dla potrzeb naszej archidiecezji.Informacje prosimy przesyłać na adres: zyto1952@o2.pl.

Diakonia Oaz Rekolekcyjnych

  •  
  •  
  •