Radio Fos-Zoe: Reaktywacja

W archiwum Radia (http://radio.oaza.pl/audycje/archiwum/) wysłuchać będzie można nagrań z 38. KO

W Radiu Fos-Zoe ponownie – oprócz nadawanej całą dobę muzyki chrześcijańskiej –  brzmią słowa nieśpiewane. To za sprawą planowanej na czas po Kongregacji Odpowiedzialnych reaktywacji naszej stacji internetowej. W ostatnich dniach lutego można było wysłuchać nagrań z 38. KO, a w niedzielę, 3 marca, w e-eterze wyemitowany został nowy blok audycji.

Internetowe Radio Fos-Zoe istnieje od kilku lat – od kwietnia 2010 roku do czerwca roku 2012 nadawane w nim były cykliczne – co tydzień, lub dwa tygodnie – audycje o nazwie „Poniedziałkowy (lub „Wtorkowy”) Ruch w eterze”. Od wakacji ubiegłego roku do teraz na stronie radio.oaza.pl słuchać można było tylko (i aż) muzyki chrześcijańskiej nadawanej przez całą dobę. Teraz wracamy do słowa mówionego.

Po zakończeniu XXXVIII Kongregacji Odpowiedzialnych Ruchu Światło-Życie emitowane były wygłoszone w jej ramach konferencje i wykłady. Pierwsza niedziela marca to z kolei pierwszy po reaktywacji blok audycji – tym razem, z racji wyjątkowego dnia, jakim jest niedziela i (z reguły) większej ilości wolnego czasu, jakim w tym dniu dysponujemy, trwał on prawie cały dzień, od 10:00 do 22:00. Podobnych bloków audycji będzie można słuchać co ok. 4 tygodnie, w wybrane niedziele na początku kolejnych miesięcy – 7 kwietnia, 12 maja i 16 czerwca.

I jeszcze coś, co pod względem ważności winno być na pierwszym miejscu, ale zostało postawione na końcu, bo chcielibyśmy z tym tematem pozostawić Cię, Drogi Czytelniku po zakończeniu lektury tego artykułu. Samych siebie zresztą również. Prosimy o modlitewne westchnienie do Pana w intencji Radia – jego twórców i słuchaczy.

Zapraszamy do słuchania!

  •  
  •  
  •