Rekolekcje oazowe w Kenii – możesz pomóc

Jedziemy do Kenii dzielić się jednym z największych darów, które otrzymaliśmy, czyli charyzmatem Ruchu Światło-Życie. Ale potrzebujemy Twojej pomocy.

W dzisiejszej Ewangelii, po raz kolejny, Jezus mówi do nas „Idźcie na cały świat i głoście Ewangelię wszelkiemu stworzeniu”. Wsłuchując się w głos naszego Pana jedziemy do Kenii dzielić się jednym z największych darów, które otrzymaliśmy, czyli charyzmatem Ruchu Światło-Życie. Chcemy zaprosić 35 uczestników oraz 12 małżeństw z dziećmi na rekolekcje 1 stopnia. Dodatkowo odbędzie się 2 stopień, na który już czeka 27 uczestników z zeszłego roku. Koszt organizacji rekolekcji to około 20 tysięcy złotych, z których udało nam się zebrać do tej pory ponad 5 tysięcy. Dla Kenijczyków koszt wyjazdu na oazę jest zbyt wysoki, dlatego bardzo prosimy o wsparcie finansowe tego dzieła. Każda złotówka się liczy. Wpłaty na poniższe konto można odliczać od podatku do wysokości aż 6% uzyskanego dochodu jako darowizny przeznaczone na cele kultu religijnego:

Stowarzyszenie Diakonia Ruchu Światło – Życie
ul. Ks. Blachnickiego 2
34-450 Krościenko nad Dunajcem

08 1560 1111 2022 0180 3000 0018

z dopiskiem: Darowizna na cele kultu religijnego – Kenia

W zeszłym roku rekolekcje organizowało 4 animatorów. Obecnie mamy kupionych 21 biletów lotniczych do Kenii dla animatorów grup dorosłych, dwóch par animatorskich z dziećmi i księdza, który poprowadzi 2 stopień. Szukamy jeszcze księdza na 1 stopień (ze znajomością angielskiego). Prosimy także o wsparcie modlitewne oraz rozesłanie tego e-maila do swoich wspólnot i znajomych.

 

Magdalena i Przemysław Skibińscy

Diakonia Misyjna we Wrocławiu

inikep@gmail.com

  •  
  •  
  •