Relacja z OR I w Dursztynie

W dniach od 7 do 23 lutego 2020 roku odbyła się Oaza Rodzin I stopnia w Dursztynie.

Poniżej przesyłamy filmową relację z rekolekcji oraz kilka świadectw.

Gorąco zachęcamy do organizowania rekolekcji w czasie ferii zimowych, gdyż na liście rezerwowej było tyle samo rodzin, ile na liście uczestników!

Roksana i Andrzej Cwynarowie


Czas rekolekcji przypomniał mi jak daleko byłam od Pana Boga, a równocześnie to jak bardzo chciałam być blisko. Doświadczenie bycia we wspólnocie, gdzie nie zawsze wszystko jest OK ale razem możemy stworzyć coś pięknego. Każdy jest potrzebny. Zrozumienie znaczenia bycia fundamentem wiary dla naszych dzieci. Naszą postawą świadczyć o Panu Bogu. Dziękuję za ten czas.


Bycie na oazie jest potwierdzeniem, że to Pan Bóg mnie wybrał i prowadzi. Stawia mi odpowiednich ludzi na mojej drodze, drodze mojego małżeństwa. Wie co jest mu potrzebne. Moje zadanie to zaufać, oddać mu wszystko co mam. Dziękuję Ci za dar Twej miłości, za Matkę, która mnie prowadzi. Za Domowy Kościół i wszystkie dzieła.


OR Ist, Dursztyn, 7-23.02.2020r.

To są moje pierwsze rekolekcje. Dla mnie ten czas tutaj jest jednym wielkim darem. Bóg zapłać.


Na rekolekcjach dokonała się we mnie rewolucja. Stałem się uczestnikiem, a nie jak do tej pory widzem. Duch Święty otwarł mnie na czytanie Pisma Świętego na Mszach i Śpiew. Kiedyś na samo wspomnienie byłem sparaliżowany. Chwała Panu za wszystkie dary tych rekolekcji.


Diakonia Wychowawcza – film Adama

Bardzo podobał mi się spokój w przeprowadzaniu kolejnych elementów z planu dnia. Atmosfera spokoju i wolności. Bardzo dobra była długa przerwa – czas dla rodziny, możliwość dłuższego spaceru, wycieczki na łonie pięknej przyrody. Bardzo podobała mi się różnorodność szkoły życia. Bardzo dobre wprowadzenie do Namiotu Spotkania. Piękna oprawa liturgiczna.


Zdjęcie grupowe uczestników rekolekcji
Zdjęcie grupowe uczestników rekolekcji
  •  
  •  
  •