Rozbudowa Centralnego Domu Rekolekcyjnego DK

Na stronie internetowej DK (www.dk.oaza.pl) pojawiła się wreszcie zakładka poświęcona rozbudowie Centralnego Domu Rekolekcyjnego DK przy ul. Jagiellońskiej 100 w Krościenku.

Zachęcamy do lektury i obejrzenia zdjęć dokumentujących kolejne etapy prac!

 

ROZBUDOWA CENTRALNEGO DOMU REKOLEKCYJNEGO DK
W KROŚCIENKU PRZY UL. JAGIELLOŃSKIEJ 100 

Wszystkich członków Domowego Kościoła pragniemy zapoznać z planami rozbudowy Centralnego Domu Rekolekcyjnego przy ul. Jagiellońskiej 100 w Krościenku i prosić o modlitwę oraz zaangażowanie w pomoc finansową, aby w przyszłości miejsce to mogło jeszcze lepiej służyć rodzinom z DK.
JAK MOŻNA WESPRZEĆ ROZBUDOWĘ?

Przede wszystkim prosimy o modlitwę. Jeżeli Pan nie zbuduje domu, daremnie się trudzą budujący (Ps 127,1).

Oprócz modlitwy potrzebne są także środki finansowe. Składki i darowizny członków DK z minionych lat umożliwiły rozpoczęcie rozbudowy, natomiast jej kontynuacja zależy od naszej dalszej ofiarności. Statystycznie rzecz biorąc, kwota przypadająca na jedno małżeństwo wynosi około 70 zł. Zdajemy sobie jednak sprawę, że rodziny Domowego Kościoła są w zróżnicowanej sytuacji materialnej i nie można tu stosować równej miary. Zachęcamy zatem do ofiarności na miarę Waszych możliwości. Niech będzie to dar Waszych serc: radosny i niewymuszony, rozłożony w czasie. Będziemy na bieżąco informowali o inicjatywach, mających na celu zebranie potrzebnych środków. Już dziś zapowiadamy jedną z nich: odpis podatkowy w ramach tzw. 1%. Liczymy też na Wasze lokalne pomysły.

Z góry dziękujemy za Waszą ofiarność! Niech rozbudowa Domu będzie jedną z form obchodów 40-lecia Domowego Kościoła – gałęzi rodzinnej Ruchu Światło-Życie!

Więcej informacji na www.dk.oaza.pl w zakładce „Rozbudowa”

Beata i Tomasz Strużanowscy
para krajowa Domowego Kościoła

Ks. Marek Borowski
moderator krajowy DK

wraz z Kręgiem Centralnym DK

GDZIE MOŻNA KIEROWAĆ WPŁATY?

NR KONTA:
Instytut Niepokalanej Matki Kościoła
ul. Blachnickiego 25, 34-450 Krościenko n.D
Nr rachunku: 61 8817 0000 2001 0020 3964 0001
z dopiskiem: „Krąg przyjaciół Domu przy Jagiellońskiej”

  •  
  •  
  •