Słowo Boże dla… zapracowanych wzrokowców

„Słowo Boże dla… zapracowanych wzrokowców”

Taki tytuł nosi książka z rozważaniami Słowa Bożego wydana przez wspólnotę „On Jest” – XIV rejon Domowego Kościoła we Wrocławiu – Strachocinie. Książka składa się z rozważań i rysunków komentujących Słowo Boże, które będzie nam towarzyszyć w czytaniach liturgicznych w 2017 roku.

Publikacja zbiera wybrane rozważania do Słowa Bożego, które towarzyszą parafianom NMP Bolesnej we Wrocławiu – Strachocinie już od 2011 roku. Głównym motywem wydania rozważań Słowa w formie publikacji książkowej jest próba zachęcenia parafian do codziennej lektury i rozważania Pisma Świętego. Każda z ok. 1200 rodzin parafii NMP Bolesnej we Wrocławiu – Strachocinie otrzyma książkę w prezencie od naszego duszpasterza ks. Wojciecha Jaśkiewicza w ramach tegorocznej wizyty duszpasterskiej.

W ramach dalszej promocji chcemy rozdać dodatkowo ok. 300 egzemplarzy, resztę mamy nadzieję sprzedać w kwocie 10,- zł/ sztukę, aby pokryć koszty przygotowania i druku. Poniżej screen okładki i fragment książki w PDF.

okladki

Fragment książki (pdf)

Może byłby to dobry prezent dla Waszych bliskich i znajomych, których moglibyście w ten sposób zachęcić do kontaktu z Bożym Słowem? Można zamówić dowolną liczbę egzemplarzy z odbiorem osobistym w parafii lub w Diakonii Słowa, przy wysyłce kurierem zakładamy min. 10 zamawianych egzemplarzy.

Zgłoszenia na adres: Strachocin.onjest@gmail.com

 

  •  
  •  
  •