Służba liturgiczna na rekolekcjach „Wyleję Ducha Mojego”

Ruch Światło-Życie został poproszony o podjęcie posługi liturgicznej podczas rekolekcji „Wyleję Ducha Mojego” które odbędą się 29-30 listopada w Hali Orbita. Chcemy skompletować konkretne zespoły liturgiczne​, które podejmą posługę na poszczególnych celebracjach.

Jak wiemy 29-30 listopada w Hali Orbita odbędą się rekolekcje „Wyleję Ducha Mojego”, prowadzone przez o. Antonello Cadeddu. (więcej informacji na: http://www.wroclaw.oaza.pl/wydarzenia/wydarzenia/810 oraz www.walkaduchowa.pl)  Ruch Światło-Życie został poproszony o podjęcie posługi liturgicznej podczas tych rekolekcji. Chcemy skompletować konkretne zespoły liturgiczne, które podejmą posługę na poszczególnych celebracjach. Służba liturgiczna będzie wchodziła w skład wolontariatu rekolekcji. Wolontariusze nie muszą płacić za wejściówkę do hali.  W piątek 28. listopada w godzinach wieczornych odbędzie się próba służby liturgicznej w Hali Orbita.   ​Obecność na próbie jest obowiązkowa. Proszę, aby nie zgłaszały się osoby, które nie będą mogły uczestniczyć w próbie. Dokładna godzina rozpoczęcia próby będzie znana w późniejszym terminie.

Wszystkich chętnych panów proszę o zgłaszanie ​gotowości do podjęcia posługi ​na adres mailowy: marcin.jozef651@gmail.com.

Zgłoszenia do 2 listopada.

  •  
  •  
  •