Szkolenie z obsługi strony internetowej

To co nie istnieje w internecie, nie istnieje w rzeczywistości – znacie zapewne takie powiedzenie. Nie musimy się z nim zgadzać, ale niewątpliwie nasza obecność w internecie jest konieczna

Członkowie Diakonii Komunikowania Społecznego naszej diecezji – Ela, Leszek i Mateusz – podzielili się dziś z nami swoją wiedzą nt. tego, jak pisać teksty, jakiej czcionki używać do wydruku, a jakiej do plików w internecie. Uczyli jak umieszczać relacje, wiadomości, zdjęcia itd. na stronie, z której tak często korzystamy. Mamy nadzieję, że już wkrótce przyniesie to dobre owoce, m.in.  w postaci liczniejszych świadectw, relacji, zdjęć umieszczanych na stronie itp.

Na marginesie – obecna, mała liczba członków DKS-u utrudnia im szybkie umieszczanie wszystkich zgłaszanych plików. Cóż to będzie, gdy zasypiemy redakcję strony jeszcze większą ilością materiałów? Potrzebne są nowe osoby do podjęcia posługi w tej diakonii. I nie trzeba wcale być po studiach filologii polskiej lub informatyce. Może więc Ty?

Zamieszczamy kilka zdjęć. Serdecznie dziękujemy Eli, Leszkowi i Mateuszowi za ich dzisiejszą posługę, i całemu DKS-owi za prowadzenie naszej strony (i nie tylko!)

Dana i Darek Stępniowie

  •  
  •  
  •