Ekstremalna Droga Krzyżowa – trasy dobrzykowickie

„Podczas drogi, szczególnie około godziny 5-6 zaczynasz zastanawiać się, co tam robisz… dlaczego podjąłeś to wyzwanie… I wtedy to do Ciebie dociera… Wyruszyłeś, by być bliżej Boga, doświadczyć choć w niewielkim stopniu Jego cierpienia… Zdajesz sobie sprawę z Jego poświęcenia dla Ciebie… i kawałek po kawałku zmieniasz swoje życie…”

 

Zacznij żyć ekstremalnie i pójdź na swoją własną Ekstremalną Drogę Krzyżową.

Pójdź za Jezusem!

EDK_Dobrzykowice_v2

Już dziś zapraszam Cię do udziału w tym niezwykłym, wychodzącym poza granice normalności projekcie, obejmującym swoim zasięgiem cały świat!

Podejmij wyzwanie na jednej z dwóch naszych dobrzykowickich tras. Przygotowaliśmy dla Ciebie trasę Zieloną do Sanktuarium św. Jadwigi Śląskiej w Trzebnicy, o długości nieco ponad 44 km oraz trasę Czerwoną do Opactwa Cystersów ze słynną Księgą Henrykowską i przepięknym kościołem pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Henrykowie, o długości około 71 km.

Jeśli chcesz uczestniczyć i tworzyć rzeczy wielkie, masz pytania lub wątpliwości, skontaktuj się z nami: edk.dobrzykowice@gmail.com. Zachęcamy do śledzenia naszego profilu na facebook-u.

Organizatorzy tras dobrzykowickich:
członkowie Domowego Kościoła i młodzież Ruchu
oraz
osoby nie związane z naszym ruchem, a udzielające się przy parafii św. Małgorzaty w Gajkowie.

  •  
  •  
  •