Misyjny Rajd Terenowy

Papież Franciszek ustanowił październik Nadzwyczajnym Miesiącem Misyjnym. W związku z tym wydarzeniem Diakonia Misyjna w dniu 5 października 2019 roku(sobota) organizuje Rajd Misyjny.

Rajd Misyjny jest terenową grą zespołową, w której zadania i łamigłówki będą związane z tematyką misyjną. Rajd będzie okazją do sprawdzenia swoich umiejętności w posługiwaniu się mapą, kompasem i łukiem, rozbrajaniem bomb, oraz zadań, gdzie praca całego zespołu będzie miała duże znaczenie.

Uczestnictwo w rajdzie jest bezpłatne.

Zapraszamy wszystkie osoby, także osoby spoza Ruchu.

Informacje szczegółowe: Prosimy utworzyć grupy liczące 4-8 osób i zapisać się za pomocą formularza .

Nazwa grupy może być dowolna (można wykazać się inwencją twórczą). Jeśli ktoś nie zorganizuje sobie grupy, proszę napisać na adres stanislaw.dziurdz@gmail.com – będziemy łączyć również ludzi w grupy. W dniu rajdu, 5 października 2019, rozpoczynamy od rejestracji uczestników w godz. 10:00 – 10:45 w Otwartej Przestrzeni Kultury – Kościół pw. św. Jana Nepomucena, aleja Dąbska, Wrocław.

Rajd rozpoczyna się o godz. 11:00 i będzie trwał około dwie i pół godziny.

Uczestnictwo w rajdzie jest bezpłatne, natomiast przy rejestracji będzie opcja zakupu upominku/jedzenia. Cały dochód przeznaczony będzie na misje.

Lista startowa

P.S. Szukamy wciąż wolontariuszy. Poznasz organizację RAJDu od kuchni, poznasz nowych ludzi (wymagania: ukończone 18 lat. Niepełnoletni mogą wziąć udział w wolontariacie tylko pod opieką osoby dorosłej). Oferujemy przygodę i niekonwencjonalną formę wolontariatu! Osoby zainteresowane wolontariatem proszone są o kontakt na adres: stanislaw.dziurdz@gmail.com

Diecezjalna Diakonia Misyjna

  •  
  •  
  •