Oaza Ewangelizacji „Poznaj Boga”

Rozważasz możliwość wyjazdu na rekolekcje, albo zastanawiasz się, czy wysłać z nami Swoje dziecko? Oto kilka informacji, które pomogą podjąć decyzję…

Oaza Ewangelizacji to 5-dniowe rekolekcje dla uczniów klas VII, VIII i III gimnazjum, w czasie których w oddaleniu od codziennych spraw chcemy poznać lepiej siebie i zagłębiając się w treść Ewangelii wg św. Jana odnaleźć odpowiedzi na wiele nurtujących pytań.

Dzięki metodzie pracy w małych grupach uczestnicy mają okazję do skonfrontowania swoich przekonań w gronie rówieśników, a kameralna atmosfera pomaga w wydobyciu na światło dzienne wątpliwości i trudności w przeżywaniu wiary i wzrastaniu w niej. Dzieje się to pod okiem animatorów Ruchu Światło-Życie, którzy prowadzą na co dzień życie wiarą, a są na tyle młodzi, że łatwo nawiązują kontakt z młodszymi kolegami.

Na „oazie noworocznej” przygotowujemy także sylwestrową zabawę. Dobra muzyka, tańce, zabawy i przede wszystkim wspólne zaangażowanie prowadzących i uczestników tworzą świetną atmosferę w taki sposób, że wszyscy uczestnicy powinni wrócić ze wspaniałymi wspomnieniami.

Kowary to miejscowość położona u podnóża Karkonoszy – na skraju Rudaw Janowickich. Wyjazd w to miejsce to okazja, żeby odetchnąć świeżym powietrzem, a także by aktywnie wypocząć, podziwiając malownicze Sudety i rozległą Kotlinę Jeleniogórską.

Zapraszamy serdecznie! Jeśli jeszcze się zastanawiasz… Jedź razem z nami! Czekamy na Ciebie!

ks. Piotr Żuber – Moderator rekolekcji (obecnie na studiach doktoranckich w Pampelunie w Hiszpanii)

 

O rekolekcjach w skrócie:

Termin: 27.12-01.01.2019

Miejsce: Kowary k/ Karpacza (Dom rekolekcyjny „Maximilianum” – https://maximilianum.oazadl.pl/)

Zapisy: kliknij tutaj

Koszt: 299zł – obejmuje zakwaterowanie, wyżywienie, ubezpieczenie, dojazd (pociągiem wspólnie do Jeleniej Góry i potem autobusem do Kowar); płatność do 06.12. – szczegółowe informacje zostaną przesłane po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego.

 

 

  •  
  •  
  •