OCHRZCZENI OGNIEM – weekend ewangelizacyjny

Zapraszamy serdecznie wszystkie wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym, Ruch Światło-Życie, wspólnoty modlitewne, charyzmatyczne oraz ewangelizacyjne, by podzieliły się swoim doświadczeniem Ducha Świętego przez głoszenie Królestwa Bożego, szczególnie w dniach 21-24 czerwca podczas inicjatywy ewangelizacyjnej pt. „OCHRZCZENI OGNIEM”.

Będziemy to czynić ze szczególnym wstawiennictwem św. Jana Chrzciciela, patrona Archidiecezji i miasta Wrocławia. Odpowiedzmy na pragnienie Jezusa: „Przyszedłem rzucić ogień na ziemię i jakże bardzo pragnę, żeby on już zapłonął” (Łk 12, 49). „Nie zamykajmy w  klatce Ducha Świętego” wołał kiedyś do wspólnot charyzmatycznych papież Franciszek.

Nie zamykajmy się zatem w naszych wspólnotach, ale wyjdźmy na ulice, aby wraz ze św. Janem Chrzcicielem, wskazywać na Baranka Bożego, który gładzi grzechy świata. Przygotujmy Jemu drogi i ludzkie serca, bo nadchodzi. Pan Jezus będzie wędrował po ulicach naszego miasta w sobotę, 23 czerwca o godz. 20:00 wyruszy z pod Katedry, w wigilię uroczystości swojego Poprzednika, aby błogosławić i chrzcić Duchem Świętym, jak przepowiedział Jan Chrzciciel.

Nie może i Ciebie zabraknąć! Wołajmy razem w JEDNOŚCI!

Szczegóły na plakacie.

 

Plakat do ściągnięcia: kliknij tutaj

  •  
  •  
  •