Powakacyjna Pielgrzymka Ruchu Światło-Życie Archidiecezji Wrocławskiej

Pochwalony Jezus Chrystus,

drodzy Oazowicze chciałbym Was zaprosić na tegoroczną Powakacyjną Pielgrzymkę Ruchu Światło-Życie Archidiecezji Wrocławskiej do Matki wszystkich kościół archidiecezji wrocławskiej – do Katedry wrocławskiej 19 września na g. 10.30.

Ze względu na epidemię będzie miała ona w tym roku skrócony program, i ograniczy się do zawiązania wspólnoty i do Eucharystii, która jest zawsze centrum takiego wydarzenia.

Powakacyjna pielgrzymka ma charakter dziękczynny za czas oaz wakacyjnych. Chociaż w tym roku odbyły się jedynie oazy młodzieżowe i studenckie, to mimo wszystko zachęcam do licznego udziału wszystkich stanów Ruchu i złożenia dziękczynienia Bogu za te kilka pięknych tegorocznych oaz wakacyjnych, w których tylko niektórym dane było uczestniczyć.

Powakacyjna pielgrzymka jest również szczególnym momentem wprowadzenia w temat roku formacyjnego w diecezji, który w tym roku brzmi „Dojrzałość w Chrystusie”. Podczas pielgrzymki na koniec Eucharystii, zostanie udzielone błogosławieństwo nowym parom rejonowym, animatorskim i animatorom małych grup formacyjnych.

Chciałbym też zaprosić do wzięcia udziału w IX warsztatach Diecezjalnej Diakonii Muzycznej, które przygotowują od strony muzycznej Pielgrzymkę. Warsztaty odbęda się w centrum Ruchu przy parafii św. Bonifacego we Wrocławiu w dniach – 5-6.09 Link do zapisów: https://linkd.pl/srf7.

Proszę Was, żebyście nie zapomnieli wziąć maseczek i exultate Deo!

Do zobaczenia,
ks. Radek


Patrz też:

  •  
  •  
  •