Spotkanie diakonii miłosierdzia

fot. Andrzej Banaś
pobrana ze strony polskatimes.pl

Pod koniec ubiegłego roku formacyjnego swoją działalność wznowiła diecezjalna diakonia miłosierdzia. Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby dowiedzieć się czegoś o jej działaniach lub włączyć się w konkretne dzieła!

Spotkanie odbędzie się w najbliższy czwartek, 28 października, o godzinie 1900, wyjątkowo w kawiarence parafialnej przy parafii św. Augustyna, Wrocław-Krzyki, ul. Sudecka 90.

Naszym gościem będzie kapucyn, o. Henryk Cisowski, twórca i wieloletni dyrektor Dzieła Pomocy św. O. Pio w Krakowie. Chcemy skorzystać z jego wiedzy i doświadczenia (tym bardziej, że jest to jedyna okazja przed jego wyjazdem na nową placówkę do USA) w podejmowaniu najróżniejszych dzieł miłosierdzia – zarówno wielkich jak i też tych najmniejszych.

Szczególnie w ostatnim czasie zauważamy ogromną potrzebę takiej posługi miłosierdzia w wielu przestrzeniach – zarówno na rzecz naszego Ruchu jak i szerzej pojmowanych i widzianych. Ale do tego potrzeba konkretnych rąk i otwartych serc.

Serdecznie zapraszamy, nawet wtedy jeżeli jeszcze nie chcielibyście podejmować zobowiązań a tylko dowiedzieć się czegoś.

  •  
  •  
  •