Spotkanie poświęcone pilotowaniu kręgów

Kochani, przypominamy i ponawiamy nasze zaproszenie do udziału w spotkaniu poświęconym problemom pilotowania kręgów. Z wielu rozmów i relacji wiemy, że na poszczególnych etapach pilotowania pojawiają się różnego rodzaju zapytania. Wychodzą one również od animatorów pierwszego roku pracy. Stąd widzimy już od jakiegoś czasu konieczność spotkania, które będzie miało na celu uporządkowanie tych wszystkich spraw.

Spotkanie adresujemy do:

– par pilotujących – prosimy o obecność wszystkich małżeństw obecnie pilotujących kręgi – potraktujcie, prosimy to spotkanie jako element własnej formacji diakonijnej

– par rejonowych, które zgodnie z Zasadami są bezpośrednio odpowiedzialne za pilotaż w swoich rejonach

– małżeństw, które przygotowują się do tej posługi lub w najbliższym czasie będą poproszone o nią przez pary rejonowe.

Spotkanie odbędzie się w sobotę 16 lutego 2019 roku w parafii św. Bonifacego przy pl. Staszica we Wrocławiu i będzie miało następujący przebieg:

– godz. 8 – możliwość uczestniczenia w parafialnej mszy św

– godz. 9 – rozpoczęcie spotkania

– konferencja pary diecezjalnej

– spotkanie w grupach

– wnioski ze spotkań w grupach

– czas na pytania

– zakończenie spotkania ok godz. 13

Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa, gdyż od tego zależy wybór sali (aula przy ciuchci lub jedna z salek parafialnych w zależności od ilości uczestników)

Prosimy również o przesyłanie bezpośrednio do nas pytań, refleksji, problemów związanych z pilotowaniem nowych kręgów (za te, które już otrzymaliśmy – serdecznie dziękujemy)

 

Z Bogiem!

Alicja i Piotr Kuropkowie

  •  
  •  
  •