XL Kongregacja ruszyła

Kilkaset osób z całej Polski i spoza jej granic pojawiło się dzisiaj w wieczornym czasie w Auli O. Kordeckiego na Janej Górze, aby wzywać Ducha Świętego w intencji rozpoczynającej się Kongregacji Odpowiedzialnych. 

„W mocy Ducha Świętego” to hasło tegorocznej kongregacji i nowego roku pracy całego ruchu. Ekipa prowadząca modlitwę, w asyście diakonii muzycznej wraz z wszystkimi zebranymi dziękowała Duchowi Świętemu za to, co przygotował każdemu z nas indywidulanie i każdej wspólnocie naszego ruchu. Nasz Bóg lubi obdarowywać swoje dzieci prezentami w postaci różnych darów i łask, i zawsze daje więcej niż to, o co prosimy. Chwała Mu za to!
Na modlitwie byli obecni z nami biskupi Adam Szal i Adam Wodarczyk, nasz generał, który wezwał wszystkich na koniec do modlitwy słowami Jana Pawła II : „Niech zstąpi Duch Twój, niech zstąpi Duch Twój i odnowi oblicze ziemi, tej ziemi. Amen”. Modlitwę zakończyło pasterskie błogosławieństwo biskupa Adama Wodarczyka, po czym zebrani udali sie do kaplicy MB Częstochowskiej na Apel Jasnogórski. Jutro, czyli w sobotę zaczynamy jutrznią o godz. 800 .

Fotografie na stronie oaza.pl
http://www.oaza.pl/rozpoczela-sie-40-kongregacja-odpowiedzialnych/

  •  
  •  
  •