Dzień Wspólnoty Diakonii Diecezjalnych

Szczęść Boże!

Zbliża się Dzień Wspólnoty Diakonii Diecezjalnych, na który serdecznie zapraszamy wszystkich odpowiedzialnych w diecezjach oraz członków diakonii diecezjalnych. Zaproście zwłaszcza tych, którzy jeszcze nie brali udziału w DWDD. Ucieszmy się sobą we Wspólnocie!

Spotkamy się 4 listopada 2023 r. w Katowicach – Brynowie (Ośrodek Profilaktyczno – Szkoleniowy; ul. Gawronów 20)

Ze względów organizacyjnych prosimy o zapisanie się do poniedziałku 30.10. Małżonków wybierających się wspólnie na DWDD prosimy o uzupełnienie 2 formularzy: dla męża i żony (będzie łatwiej nas zliczyć). Jeśli przyjadą z Wami Pociechy, to proszę o bezpośredni kontakt ze mną (ustalimy wtedy posiłek i sprawy organizacyjne).

Link do formularza: https://forms.gle/umEq8rx3a6FwuHCR7.

Szczegółowy plan spotkania i materiały wyślemy wkrótce. Godziny rozpoczęcia i zakończenia DWDD nie powinny ulec zmianie (jutrznia 8.00, a nieszpory 16.30 + kolacja dla chętnych).

Ofiara na DWDD jest taka jak w poprzednich latach, czyli 80zł (w tym wyżywienie, ofiara za korzystanie z Ośrodka, itp.).

Bardzo prosimy także o przekazanie zaproszenia odpowiedzialnym za poszczególne diakonie. Wiadomość otrzymują osoby, które zgłosiły swoje uczestnictwo w ostatnich kilku DWDD. Prosimy Was o przesłanie tego zaproszenia dalej do osób, które mogą być zainteresowane.

Trzymajcie się z Bogiem!

ks. Ryszard Piętka
moderator filii śląskiej