Newsletter

Ponad 7,5 roku temu informowaliśmy o utworzeniu newslettera. W tym czasie wysłaliśmy 375 numerów, mając obecnie 241 odbiorców.

Jednak już cztery ostatnie wydania naszego newslettera ukazały się w odświeżonej formie wizualnej, przy użyciu mailchimp, zamiast wcześniejszych Google Groups.

Warto więc przy tej okazji przypomnieć podstawowe zasady. Zachęcamy do subskrybowania!

Po co newsletter?

Mamy nadzieję, że dzięki tej inicjatywie nasze wspólnoty będą miały pełniejszy obraz Ruchu w archidiecezji i że wszyscy będziemy mogli szerzej włączyć się w życie Ruchu. A to pozwoli nam lepiej budować naszą wspólnotę poprzez spotkania, wspólną modlitwę i wspólne działanie.

Subskrypcja

Aby zasubskrybować newsletter, proszę napisać na adres redakcja@wroclaw.oaza.pl, podając adresy email, które mają zostać zapisane.

Jest akceptowalne, że odpowiedzialni (w szczególności pary animatorskie i pilotujące Domowego Kościoła) zapisują wszystkich chętnych „podopiecznych”, jeśli wyrażają oni zgodę.

Anulowanie subskrypcji

Aby anulować subskrypcję należy kliknąć w link unsubscribe from this list umieszczony na końcu newslettera. Link ten jest unikalny dla odbiorcy, dlatego nie da się podać go tutaj.

Można też poprosić o anulowanie subskrypcji pisząc na adres redakcja@wroclaw.oaza.pl i podając adresy email, które mają zostać usunięte.

Zawartość

Newsletter wysyłany jest raz w tygodniu, w środę wieczorem (poza okresem wakacyjnym).

Znajdziemy tam listę nowych artykułów na stronie, od ostatniego numeru. A także przypomnienie o nadchodzących wydarzeniach.

Jest to więc zwarte podsumowanie i przypomnienie o treściach na naszej stronie.

Nagłówek numeru 2021/12