Powakacyjna pielgrzymka Ruchu

Pochwalony Jezus Chrystus,

drodzy oazowicze, chciałbym Was zaprosić na tegoroczną powakacyjną pielgrzymkę Ruchu Światło-Życie archidiecezji wrocławskiej do jednego z największych kościołów Wrocławia, kościoła Bożej Opatrzności na Nowym Dworze.

Powakacyjna pielgrzymka ma charakter dziękczynny za czas oaz wakacyjnych oraz jest również szczególnym momentem wprowadzenia w temat roku formacyjnego w diecezji, który w tym roku brzmi „Prawda-Krzyż-Wyzwolenie”. Podczas pielgrzymki na koniec Eucharystii, zostanie udzielone błogosławieństwo nowym parom rejonowym, animatorskim i animatorom małych grup formacyjnych.

Rozpoczynamy zawiązaniem wspólnoty o 930. Potem nastąpią świadectwa z oaz wakacyjnych. Dalej Eucharystia z błogosławieństwem animatorów i par rejonowych. Na końcu grill obok kościoła (nie zapomnijcie wziąć kiełbasek!). Planujemy zakończyć około godziny 1400.

Chciałbym też zaprosić do wzięcia udziału w warsztatach diecezjalnej diakonii muzycznej, które przygotowują od strony muzycznej pielgrzymkę. Warsztaty odbędą się w centrum Ruchu przy parafii św. Bonifacego we Wrocławiu w dniach 27-29 sierpnia.

Proszę Was, żebyście nie zapomnieli wziąć exultate Deo!

Do zobaczenia,

ks. Radek