XIII warsztaty muzyczne

Wrocławska Diecezjalna Diakonia Muzyczna serdecznie zaprasza śpiewających i grających na coroczne warsztaty muzyczne!

Celem wydarzenia jest przygotowanie do muzycznej posługi podczas Powakacyjnej Pielgrzymki Ruchu naszej archidiecezji, która uwieńczy warsztaty w ostatnim ich dniu.

Dodatkowe cele, korzyści, zalety i przyjemności to rozszerzenie repertuaru utworów liturgicznych, sakralnych i kościelnych, podniesienie poziomu warsztatu wokalnego uczestników, a przede wszystkim oddanie chwały Bogu poprzez muzykę i wspólny śpiew. Zapraszamy z każdym doświadczeniem lub jego brakiem!

Warsztaty odbędą się w dniach 13-15 września 2024 r. we wrocławskim Centrum Ruchu Światło-Życie przy parafii pw. św. Bonifacego.

Z radością informujemy, że wśród prowadzących warsztaty mamy zaszczyt gościć profesjonalnych muzyków i dyrygentów znanym niektórym z poprzednich edycji – Juliannę Jurkiewicz oraz Dominika Kozłowskiego!

Do udziału zapraszamy również instrumentalistów! Próby dla zespołu instrumentalnego rozpoczną się w sobotę 14 września. Udział bezpłatny.

Zachęcamy do udostępniania zaproszenia na warsztaty w szerszym gronie, wśród znajomych, przyjaciół, rodziny – zarówno wśród członków jak i sympatyków Ruchu Światło-Życie!

Serdecznie zapraszamy!