Program Rejonowego Dnia Wspólnoty

Adwentowy Rejonowy Dzień Wspólnoty

Miejsce

parafia pw. św. Bonifacego
pl. Staszica 4
50-221 Wrocław

sala „Ciuchcia”

Temat

Leiturgia

Program

  • 1100 – zawiązanie wspólnoty
  • 1115 – mała grupa z dziećmi i rodzicami – znaczenie świec, przykłady, prowadzą kręgi
  • 1150 – przygotowanie do Eucharystii
  • 1200 – Eucharystia w parafii
  • 1300 – konferencja – ks. Piotr Żuber
  • 1340 – namiot spotkania
  • 1400 – agapa

Miejsce

parafia pw. św. Franciszka z Asyżu
ul. Borowska 174
50-554 Wrocław

Temat

Leiturgia

Program

  • 935 – namiot spotkania
  • 1000 – Eucharystia ze wspólnotą parafialną
  • 1115 – zawiązanie wspólnoty
  • 1130 – konferencja i świadectwo
  • 1210 – spotkanie w grupach
  • 1310 – ogłoszenia i zakończenie
  • 1310 – agapa

Namiot spotkania i Eucharystia w kościele, zaś pozostałe punkty programu w Rotundzie św. Franciszka.

Miejsce

parafia pw. Najświętszej Maryi Panny Różańcowej
ul. Wielkopolska 3-5
54-027 Wrocław

Temat

Leiturgia

Program

  • 1200 – Eucharystia ze wspólnotą parafialną
  • 1315 – zawiązanie wspólnoty i formacja rodzin w „Złotnickie Centrum Spotkań”
  • 1400 – namiot spotkania
  • 1430 – konferencja
  • 1515 – agapa

Miejsce

kościół rektoralny św. Macieja
pl. Nankiera 17a
50-140 Wrocław

Temat

Leiturgia

Program

  • 1015 – zawiązanie wspólnoty
  • 1045 – świadectwo
  • 1100 – Eucharystia
  • 1200 – konferencja dla dorosłych i dzieci
  • 1230 – adoracja (namiot spotkania Łk 2,25-32)
  • 1300 – spotkanie w grupkach
  • 1400 – agapa

Miejsce

parafia pw. św. Augustyna
ul. Sudecka 90
53-129 Wrocław

Temat

Leiturgia

Program

  • 1045 – przygotowanie i Eucharystia (w kościele)
  • 1230 – powitanie, zawiązanie wspólnoty, agapa (sala nr 4)
  • 1300 – konferencja, świadectwa, modlitwa (sala nr 4)
  • 1430 – namiot spotkania i uwielbienie (w kościele)
  • 1530 – zakończenie, błogosławieństwo (w kościele)
Diakonia wychowawcza dostępna będzie w godzinach 1300-1530.

Na agapie będzie zbierana kolekta na pokrycie kosztów organizacji RDW i potrzeby Ruchu.

Miejsce

parafia pw. św. Klemensa Dworzaka
al. Pracy 26
53-232 Wrocław

Temat

Leiturgia

Program

  • 1300 – recepcja
  • 1330 – Eucharystia wspólnie z parafią
  • 1435 – zawiązanie wspólnoty i agapa
  • 1530 – przygotowanie do konferencji
  • 1540 – konferencja
  • 1615 – uwielbienie z godziną świadectw
  • 1700 – namiot spotkania
  • 1715 – zakończenie

Miejsce

parafia pw. św. Antoniego Padewskiego
al. Jana Kasprowicza 26
51-161 Wrocław

dom parafialny

Temat

Leiturgia

Program

  • 915 – zawiązanie wspólnoty
  • 930 – katecheza + świadectwo
  • 1030 – spotkanie w grupach
  • 1130 – namiot spotkania
  • 1200 – Eucharystia
  • 1300 – agapa

Miejsce

parafia pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa
ul. Starodębowa 30a
51-251 Wrocław

Temat

Liturgia

Program

  • 1400 – zawiązanie wspólnoty
  • 1415 – Eucharystia
  • 1530 – namiot spotkania
  • 1600 – katecheza
  • 1630 – czas świadectw
  • 1650 – praca w grupach
  • 1720 – agapa

Miejsce

parafia pw. św. Mikołaja
ul. św. Antoniego 30
50-073 Wrocław

Temat

Leiturgia

Program

  • 930 – przywitanie, zawiązanie wspólnoty, modlitwa
    • konferencja
    • świadectwo
    • spotkania w grupkach dzielenia
  • 1200 – Eucharystia parafialna
  • 1300 – agapa

Miejsce

Brak informacji.

Temat

Brak informacji.

Program

Brak informacji.

Miejsce

parafia pw. św. Jadwigi
ul. Pilczycka 25
54-150 Wrocław

Temat

Liturgia

Program

  • 1415 – zawiązanie wspólnoty
  • 1430 – przygotowanie Eucharystii: próba liturgiczna i próba śpiewu
  • 1500 – Eucharystia
  • 1600 – namiot spotkania
  • 1630 – konferencja
  • 1700 – czas świadectw
  • 1715 – grupki
  • 1800 – agapa
  • 1830 – błogosławieństwo

Miejsce

Centrum Formacji im bł. Bernarda Lichtenberga

Temat

Leiturgia

Program

  • 1345 – przyjazd
  • 1400 – zawiązanie wspólnoty, świadectwo – Centrum Formacji – dzieci będą w diakonii – salka
  • 1415 – konferencja – Centrum Formacji – dzieci będą w diakonii – salka
  • 1440 – spotkanie w grupach – Centrum Formacji – dzieci będą w diakonii – salka
  • 1525 – namiot spotkania – kościół – dzieci będą w diakonii – salka
  • 1545 – przygotowanie do Eucharystii – idziemy po dzieci
  • 1600 – Eucharystia
  • 1700 – agapa
  • 1745 – błogosławieństwo – zakończenie

Miejsce

parafia pw. Najświętszej Maryi Panny Fatimskiej
Plac Fatimski 1 (siedziba ul. Łużycka 4)
56-400 Oleśnica

Temat

Leiturgia

Program

  • 1245 – zawiązanie wspólnoty
  • 1300 – konferencja (Życie w świetle – charyzmat liturgii), świadectwa (Liturgia domowa – w jaki sposób przeżywamy adwent w rodzinie)
  • 1345 – spotkanie w grupach (symbolika świec w liturgii)
  • 1415 – namiot spotkania: Łk 2,25-32
  • 1430 – Eucharystia
  • 1530 – agapa / spotkanie dzieci ze św. Mikołajem

Miejsce

parafia pw. św. Judy Tadeusza i św. Antoniego Padewskiego
ul. Trzebnicka 35
55-120 Oborniki Śląskie

Temat

Leiturgia

Program

  • 1215 – zawiązanie wspólnoty w kościele – zapalenie świecy, przygotowanie do mszy św., rozdanie posług (czytanie, psalm, modlitwa wiernych)
  • 1230 – msza święta z tutejszą parafią, po mszy świętej – namiot spotkania: Łk 2,25-32 w kościele, przejście do salek w kościele
  • 1400 – konferencja księdza moderatora naszego rejonu ks. Jacka Olszewskiego
  • 1420 – świadectwa dotyczące „liturgii domowej”
  • 1440 – praca w grupach
  • 1530 – agapa
  • 1630 – koniec